Napisz do nas, aby poznać szczegóły szkolenia

Ochrona specjalna. Ochrona VIP-a/ów w miejscu czasowego pobytu, w tym w czasie imprez masowych

1 dzień szkoleniowy (10 godzin zajęć)

Cele:

Wynajem wykwalifikowanych i doświadczonych agentów ochrony osobistej do zabezpieczenia pobytu VIP-a/ów w miejscu ich czasowego pobytu, w tym w czasie imprez masowych. Usługa realizowana może być w kraju i poza jego granicami, w stosunku do obcokrajowców, artystów w trakcie ich występów (przed, po występach).

CZYNNOŚCI REALIZOWANE W RAMACH SZKOLENIA:
Ochrona osoby/osób chronionej w miejscu czasowego pobytu w tym w czasie imprez masowych.

Czynności w ramach szkolenia obejmują:

  • czasowa ochrona osobista VIP-a/ów ( w tym obcokrajowca) w miejscu czasowego pobytu w kraju i poza jego granicami,
  • czasowa ochrona osobista VIP-a/ów w miejscach publicznych, ü czasowa ochrona osobista artystów przed, w trakcie i po ich występach (współdziałanie z podmiotami odpowiedzialnymi za zabezpieczenie w trakcie imprezy oraz w miejscach czasowego pobytu) (np. hotelu),
  • transport specjalny wraz z ochroną VIP-a/ów po wyznaczonej tracie lub ustalonym czasie ( pojazdami powierzonymi lub specjalnie wynajętymi LIMO).

    Podstawowym zadaniem jest czasowe zabezpieczenie bezpiecznego i dyskretnego pobytu VIP-a/ów w miejscu jego czasowego pobytu oraz opcjonalnie jego transport.

Prowadzący:

oficer Żandarmerii Wojskowej, szef pionu prewencji nadzorujący szkolenie, planowanie i realizację zadań przez jednostki specjalne Żandarmerii Wojskowej w kraju i poza jego granicami. Odpowiedzialny za zabezpieczenie prewencyjne i ochronne przedsięwzięć międzynarodowych organizowanych przez ministra ON oraz w ramach współdziałania przez ministra SWiA

płk. rez. Marek Baranowski

Chorąży Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej, instruktor jazdy ofensywnej wszystkimi pojazdami stosowanymi w ochronie specjalnej. Kierowca-ochroniarz ministra, żołnierz zespołu ochrony bezpośredniej ministrów w kraju i poza jego granicami w tym, w rejonie konfliktów wojennych PKW Irak                                i Afganistan. Uczestnik misji w Iraku, Afganistanie oraz misji ONZ w Gruzji.

st. chor. szt. rez. Jack Kwiatkowski

Chorąży Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej, instruktor ochrony osobistej, walki wręcz i strzelania ochronnego, dowódca zespołów ochronnych na terenie RP.

st. chor. szt. rez. „DZIKU”

Chorąży Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej, instruktor jazdy defensywnej wszystkimi pojazdami stosowanymi w ochronie specjalnej, kierowca-ochroniarz ministra. Żołnierz zespołu ochrony bezpośredniej ministra w kraju oraz grupy przygotowawczej miejsc czasowego pobytu.

st. chor. rez. „ŚCIEBUR”

Chorąży Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej, instruktor ochrony osobistej i walki wręcz, żołnierz zespołu ochrony grupy przygotowawczej miejsc czasowego pobytu osób ochranianych. Uczestnik misji w Iraku i Afganistanie. 

st. chor. rez. „BARY”

Szczegóły

  • Lokalizacja:

    Warszawa

Zapraszamy do zapisów

instytut@birm.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.