Paweł
Kowalewski

Pawel-Kowalewski-2
Paweł Kowalewski

Teksty autora

Ekspert Instytutu Bezpieczeństwa Międzynarodowego i Rozwoju w zakresie negocjacji jak też programu WspieraMy.

Rozwijał sprzedaż w spółkach Skarbu Państwa (KUKE S.A.- gdzie jako Pełnomocnik Zarządu, odpowiedzialny był za strategię, rozwój produktów), jak i w dużych spółkach giełdowych (takich jak Magellan S.A., gdzie był Dyrektorem Handlowym wszystkich kanałów dystrybucji).

Doświadczenia zawodowe Pawła Kowalewskiego, to nie tylko segment największych firm. Z sukcesami rozwijał nowo powstałe firmy, budując struktury ich powstania (m. in.: CrediFact Sp. z o.o. gdzie pełnił funkcję Dyrektora Handlowego Członka Zarządu, Creditinfo – Shufa, będąc później CEO tej organizacji). 

Udzielał wsparcia merytorycznego firmom z branży FMCG, pełniąc w nich funkcję interim CEO.Przez wiele lat związany był z największą i najstarszą na świecie firmą konsultingu negocjacyjnego – Scotwork, zajmując stanowisko Dyrektora Kształcenia Negocjacyjnego, Trenera Negocjacji i audytora procesów komunikacji negocjacyjnej. 

W chwili obecnej jako parter szwajcarskiej firmy konsultingu biznesowego Infoteam Consulting wspiera przedsiębiorców w poprawie wyników sprzedaży, natomiast w ramach firmy Thinkking dostarcza najnowszą, opatentowaną wiedzę z zakresu profesjonalnych negocjacji. 

Jest również wykładowcą akademickim. Obecnie najbliżej współpracuje z Wyższą Szkołą Bankową.

Od wielu lat prowadzi także szeroką działalność publicystyczną i medialną. Na dzień dzisiejszy największym zainteresowaniem cieszą się cykliczne artykuły na temat negocjacji w Gazecie MŚP, ale wcześniejsze doświadczenia we współpracy z Rzeczpospolitą, Pulsem Biznesu, TVN i Polsatem budują jego pozycję jako eksperta i konsultanta biznesowego.

Skip to content