Wydarzenia

Powstała interaktywna Muzułmańska Mapa Polski!


Muzułmańska Mapa Polski przybliża czytelnikom Polskę, o której niewiele wiemy, a która pokazuje bogactwo i różnorodność kontaktów polsko-muzułmańskich, a także fakt, że od setek lat muzułmanie (Tatarzy) są częścią Polski. Mapa przedstawia interesujące miejsca powiązane ze...

X Kongres Azjatycki


19 maja 2023 r. dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego prof. dr. hab. Bogusław Pacek uczestniczył w X Kongresie Azjatyckim.

Konferencja w Sejmie


Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego zorganizował w dniu 17 maja 2023 roku w Sejmie konferencję „Służba Więzienna – oficjalny przekaz a skrywana rzeczywistość”.

Konferencja „Służba Więzienna – oficjalny przekaz a skrywana rzeczywistość”


Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego organizuje konferencję "Służba Więzienna - oficjalny przekaz a skrywana rzeczywistość".

Staż w Instytucie BiRM


Szanowni Państwo, Pragniemy serdecznie zaprosić Was do odbycia stażu w Instytucie Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego. Jesteśmy renomowaną organizacją opracowującą analizy i raporty oraz realizującą projekty związane z zagadnieniami bezpieczeństwa międzynarodowego, polityki zagranicznej oraz współpracy międzynarodowej. Poszukujemy osób zainteresowanych...

Konferencja „Jaka Polska, jaki Dolny Śląsk?”


Mocny skład reprezentował Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego w konferencji Jaka Polska? Jaki Dolny Śląsk?

Spotkania w ramach Zespołu Profesorów


Od października 2022 roku przy Instytucie Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego działa Zespół Profesorów zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i obronności.

Europejski Kongres Samorządowy


Wicedyrektor Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego Sławomir Majman podczas Europejskiego Kongresu Samorządowego w Mikołajkach uczestniczył w debacie na temat: Wojna i co dalej?

Porozumienie o współpracy


28 lutego 2023 r. dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego podpisał porozumienie o współpracy z organizacją My Obywatele UE. Działanie to wynika ze wspólnych celów obydwu organizacji i chęci łączenia sił przy wspólnych projektach.

Wykład w Akademii WSB


24 lutego 2023 roku w rocznicę wybuchu wojny w Ukrainie, na zaproszenie Centrum Bezpieczeństwa - Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Dyrektor Instytutu prof. gen. Bogusław Pacek wygłosił online wykład otwarty „Wojna w Ukrainie wyzwaniem dla...

Skip to content