Wydarzenia

Konferencja w Wiedniu


Dyrektor Instytutu BiRM prof. dr hab. Bogusław Pacek uczestniczył w dniach 13-15 września br. w konferencji w Akademii Obrony Narodowej w Wiedniu.

Kreatywni dla Mazowsza


Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego jest realizatorem zadania publicznego "Kreatywni dla Mazowsza" dofinansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego, w ramach którego prowadzone są działania związane ze sztuką tworzoną ze społecznością, dla społeczności i przez...

Widmo krąży po Europie?


W ostatnim czasie w prasie coraz częściej pojawiają się rozważania wysokich rangą urzędników Sojuszu Północnoatlantyckiego i wpływowych polityków zachodnich na temat możliwości zakończenia wojny na Ukrainie na warunkach „pokój w zamian za terytoria”.

Warsztaty „Cicha przemoc w rodzinie”


W dniach 24 - 25.08.2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Somiance k. Wyszkowa odbyły się kolejne warsztaty dotyczące rozpoznawania, reagowania i przeciwdziałania przemocy domowej.

Jedność w różnorodności


23 sierpnia br. prezes Fundacji #BiRM prof. dr hab. Bogusław Pacek spotkał się z prezesem Muzułmańskiej Fundacji Pomocy dr Jabbarem KOUBAISY.

Warsztaty „Cicha przemoc w rodzinie”


W tym tygodniu, 24 i 25.08.2023 r. odbędą się kolejne warsztaty dotyczące rozpoznawania, reagowania i przeciwdziałania przemocy domowej.

Empathy – Let’s Empower


W sobotę, 19 sierpnia 2023 r. odbyło się spotkanie przedstawicielek Instytutu BiRM z dyrektorem Centrum Dialogu i Kultury „Doha” w Katowicach.

Warsztaty ”Dezinformacja to manipulacja!”


Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego w 2023 realizuje zadanie publiczne warsztaty ”Dezinformacja to manipulacja!”.

Kreatywni dla Mazowsza


Instytut BiRM jest realizatorem zadania publicznego „Kreatywni dla Mazowsza - projekt edukacyjno - artystyczny”.

Skip to content