Wydarzenia

„Gore Gwiazda” w Ukrainie


Do ukraińskich dzieci ze Szkoły Muzycznej w Dergaczowie, Państwowego Zespołu Artystycznego "Ukraina" i uczniów Zespołu "Assol" z Centrum Dziecięcej i  Młodzieżowej Twórczości nr 6 w Charkowie w Ukrainie dotarły prezenty z Polski.

Projekt „Gore Gwiazda”


W ostatnich dniach roku 2022, praca w siedzibie Instytut #BiRM wre!

Think Tank Belgradzki


Świat po XX Kongresie Narodowym Komunistycznej Partii Chin był głównym tematem rozmów podczas 2 Think Tanku Belgradzkiego, w którym udział wziął wicedyrektor Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego Sławomir Majman.

O chinizacji marksizmu


27 października 2022 r. wiceprezes Instytutu BiRM Stanisław Majman wziął udział w seminarium organizowanym przez Ambasadę Chińskiej Republiki Ludowej w Polsce.

Konferencja na temat bezpieczeństwa azjatycko-pacyficznego


Wiceprezes Instytutu BiRM Sławomir Majman uczestniczył w konferencji „Indo-Pacific Strategy in the World Order” nt. przyszłości systemu bezpieczeństwa międzynarodowego na świecie.

Ostatnie szkolenie z cyklu „Cicha przemoc w rodzinie”


W Kuźni Pałacowej w Korczewie odbędzie się ostatnie w tym roku szkolenie i warsztaty "Cicha przemoc w rodzinie - profilaktyka oraz sposoby uniknięcia przyzwolenia na prawo silniejszego względem domowników jak i osób zależnych".

Konferencja „Leki i alkohol – niebezpieczne związki”.


26 października 2022 roku przedstawiciele Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego wzięli udział w konferencji „Leki i alkohol – niebezpieczne związki”.

Szkolenie z przygotowania projektów


24 października w siedzibie Fundacji Instytutu #BiRM odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania i realizacji zadań dofinansowywanych ze środków publicznych.

Senior ABC– Senior aktywny, bezpieczny, cyfrowy


Zadanie publiczne „Senior ABC – Senior aktywny, bezpieczny, cyfrowy” (w skrócie: „Senior ABC”) – działania aktywizacyjne na rzecz integracji i reintegracji zawodowej oraz społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.

Szkolenia profilaktyczne ,,Widzę, reaguję, tak nie postępuję” 


W dniach 10-13.10.2022 roku w Zakręcie odbyły się cztery szkolenia profilaktyczne "Widzę, reaguję, tak nie postępuję”.

Skip to content