Przegląd Globalny

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nowy miesięcznik „Przegląd Globalny” oraz jego redakcję. „Przegląd Globalny” jest dziełem Wspaniałej Trójki Anatola Jaśkowca-redaktora naczelnego, Marty Skobel i Julii Sochackiej, które są jego zastępczyniami. Udało im się zebrać grono ekspertów-komentatorów, ludzi w różnym wieku, którzy mają zamiar w ciekawy sposób przybliżać Państwu różne aspekty funkcjonowania społeczeństwa związane z bezpieczeństwem i sprawami międzynarodowymi.

Zachęcamy wszystkich Państwa do subskrypcji a także współdziałania z redakcją „Przeglądu Globalnego”. Teraz zaczynamy, ale za kilka lat to będzie jeden z najciekawszych tytułów w Polsce.SZKOLENIA

Poznaj nasze szkolenia

0
przeszkolonych osób
0
dostępnych szkoleń
0
ekspertów

Instytut Bezpieczeństwa
i Rozwoju Międzynarodowego

Działalność Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego ma charakter apolityczny, jej celem jest informowanie i kreowanie świadomości związanej z bezpieczeństwem i rozwojem społeczeństw na całym świecie. Poza ekspertami, naukowcami, komentatorami, którzy współpracują z nami na stałe zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliskie są podobne cele i idee.

Skip to content