Warsaw Security Forum

Warsaw Security Forum

Nie mogło zabraknąć na Warsaw Security Forum 2022 dyrektora Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego prof. gen. Bogusława Packa. Był przecież jeszcze jako rektor AON współorganizatorem pierwszego WSF. Warsaw Security Forum to największą polska konferencja dotycząca bezpieczeństwa. W tym roku zaszczyciło ją swoją obecnością wielu najbardziej wybitnych ekspertów zajmujących się obronnością i bezpieczeństwem. Są prezydenci, premierzy, ministrowie, parlamentarzyści, generałowie z wielu państw.
Na zdjęciu dyrektor Instytutu z organizatorami: Zbigniewem Pisarskim z Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego i Michałem Baranowskim z The German Marshall Fund of the United States.

Warsaw Security Forum to jedna z wiodących europejskich konferencji bezpieczeństwa poświęconych współpracy transatlantyckiej i skoncentrowana na wypracowaniu wspólnych odpowiedzi na wspólne wyzwania, z naciskiem na bezpieczeństwo Europy Środkowo-Wschodniej. Organizowane od 2014 roku wydarzenie gromadzi corocznie ponad 1500 najwyższych przedstawicieli rządów, organizacji międzynarodowych, przemysłu, think tanków i społeczeństwa obywatelskiego z ponad 90 krajów.

18Instruktor – Dariusz Kilian i 17 innych użytkowników1 komentarz6 udostępnieńLubię to!KomentarzUdostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skip to content