Napisz do nas, aby poznać szczegóły szkolenia

Audyt bezpieczeństwa urzędu

2-4h

Cele:

Przeprowadzenie oględzin budynku i pomieszczeń urzędu pod kątem bezpieczeństwa fizycznego.

Wskazanie elementów mogących stanowić zagrożenie dla systemu bezpieczeństwa urzędu.

Zapoznanie się z obowiązującymi procedurami w urzędzie, zaproponowanie rekomendacji zmieniających te procedury lub/i wprowadzenie nowych.

Wypracowanie rekomendacji usprawniających system bezpieczeństwa w urzędzie.

Zakres usług

  1. Oględziny pomieszczeń i budynku/budynków urzędu.
  2. Analiza obowiązujących procedur bezpieczeństwa w urzędzie.
  3. Opracowanie rekomendacji usprawniających system bezpieczeństwa urzędu.
  4. Przedstawienie propozycji zarządzenia kierownika urzędu/dyrektora/innej osoby kierującej urzędem w sprawie bezpieczeństwa placówki.
  5. Instrukcja kierującego ewakuacją urzędu.

Forma:

oględziny, wypracowanie procedur i innych dokumentów dot. bezpieczeństwa

Prowadzący:

absolwent WSOWP w       Poznaniu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej w   Bydgoszczy oraz studiów podyplomowych w zakresie: ochrony ludności i zarządzania kryzysowego, BHP, ochrony danych osobowych, administracji samorządowej i cyberbezpieczeństwo, auditor systemów      zarzadzania bezpieczeństwem informacji. Pełnił służbę w organach porządku publicznego i wojskowych służbach specjalnych. Był odpowiedzialny za bezpieczeństwo polskich placówek dyplomatycznych. Prowadził szkolenia dla kadry Ataszatów Obrony RP i ich rodzin w zakresie funkcjonowania w krajach przyjmujących w tym w niesprzyjających Polsce.  

      Uczestnik projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Bezpieczna szkoła   – bezpieczna przyszłość” w charakterze trenera wykładowcy.

Prowadzi działalność gospodarczą w ramach której realizuje audyty i szkolenia w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa m.in. w urzędach, firmach, bankach, placówkach oświatowych oraz wykłady w wyższej uczelni na kierunkach: „Edukacja dla bezpieczeństwa z kursem pierwszej pomocy” i „Kadry i prawo pracy – RODO”.

płk rez. mgr inż. Dariusz Kilian

oficer Żandarmerii Wojskowej, szef pionu prewencji i dochodzeniowo – śledczego nadzorujący szkolenie, planowanie i realizację      zadań  przez   jednostki Żandarmerii Wojskowej,     w tym  jednostki specjalne, w kraju i poza jego granicami.   Odpowiedzialny za      zabezpieczenie prewencyjne  i ochronne przedsięwzięć międzynarodowych organizowanych przez ministra ON oraz w ramach współdziałania przez ministra SWiA. Kierujący realizacją czynności procesowych, kryminalistycznych i operacyjno–rozpoznawczych na miejscu katastrof o wielkich rozmiarach. Uczestnik projektu Ministerstwa Edukacji      Narodowej „Bezpieczna szkoła – bezpieczna przyszłość” w charakterze trenera wykładowcy. Wykładowca  wyższej uczelni przedmiotów z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego,    w tym      kryminologii i kryminalistyki.

płk. rez. mgr inż. Marek Baranowski

Szczegóły

 • Czas trwania:

  2-4h

 • Lokalizacja:

  Warszawa

Zapraszamy do zapisów

instytut@birm.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.