Kolejne szkolenia z „dezinformacji” za nami

Kolejne szkolenia z „dezinformacji” za nami

Za nami już 3 z 5 szkoleń realizowanych pod hasłem „Dezinformacja to manipulacja”.

W czwartek , 9 listopada w Warszawie odbyło się drugie szkolenie, podczas którego nasi eksperci przekazywali wiedzę uczniom  CXXV Liceum im. Waldemara Milewicza w Warszawie. Kolejne zajęcia odbyły się w poniedziałek, 13 listopada w siedzibie Instytutu BiRM i przeznaczone było dla grupy młodych członków Związku Strzeleckiego „Strzelec”.

Zajęcia poszerzyły wiedzę uczestników z zakresu rozwijania umiejętności dostrzegania elementów wojny informacyjnej i manipulacji informacjami, zrozumienia funkcjonowania obiegu informacji oraz nabycia umiejętności rozpoznawania działań dezinformacyjnych i fake-newsów. Szkoleni mieli także możliwość rozwinąć umiejętności efektywnego poszukiwania, analizowania oraz zarządzania informacją, a także poszerzyć wiedzę o narzędziach i technikach wspomagających weryfikację zebranych informacji.

Zadanie publiczne pn „Dezinformacja to manipulacja! dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Zadanie jest realizowane z zapewnieniem dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skip to content