Warsztaty z psychologii sukcesu

Warsztaty z psychologii sukcesu

26.06.2021 r. o 14.00 odbyły się pierwsze zajęcia z programu „Warsztaty umiejętności i kompetencji” realizowane przez Instytut Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego. Jest to zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 Tym razem zaprosiliśmy do naszej siedziby na ul.Ordynacką 9 w Warszawie młodzież ostatnich klas szkół podstawowych i pierwszych klas szkół średnich.Pierwsze zajęcia  (zarówno warsztaty jak i konsultacje) prowadzone były przez doświadczonych psychologów, którzy podjęli się przekazania uczestnikom zajęć umiejętności z zakresu osiągania w życiu sukcesu.

Kolejne zajęcia (21.07.2021r., godz.14.00 ) poświęcone będą   ważnym umiejętnościom niezbędnym na drodze do osiągania sukcesu : poprawnej autoprezentacji, stosowaniu mowy ciała, właściwej emisji głosu i retoryki. Odbędą się one w Warszawie przy ul.Twórczej 26. Poprowadzi je aktorka znanego teatru, wykładowca, która przekazuje podobne umiejętności studentom Uniwersytetu Kardynała  Stefana Wyszyńskiego.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Skip to content